Kompletní čištění vozidla NANO technologií

22. 2. 2019

Dostalo se nám do péče k vyčištění značně znečištěné vozidlo. Bylo provedeno čištění interiéru pomocí tepování, kdy sedačky jsou z kombinace materiálů textilie a syntetické kůže. Tepování bylo provedeno 2x a syntetická kůže byla po vyčištění ošetřena ochranným voskem.

Na obrázcích je vidět, jak bylo vozidlo v interiéru silně znečištěno a obrázky po vyčištění dokazují, že i takto znečištěné vozidlo lze uvést do prvotřídního stavu, sedačky bez skvrn a krásné plasty, palubka jako nová, voňavá.

Z venku bylo vozidlo umyto pomocí NANO technologie a to včetně oken, kompletních kol a chromovaných prvků, doplňků. Drobné škrábance zmizely po umytí a doleštění, pomocí speciálních "mikroutěrek".

Takto umyté a ošetřené vozidlo NANO technologií je v případě následného mytí bez agresivních chemikálií chráněno až půl roku. Navíc i po dešti neulpí na vozidle toliko špíny, jelikož voda i s nečistotami se díky použití NANO technologie na povrchu vozidla neudrží a tím pádem špína nezaschne na povrchu.

Celý proces trval jeden den a byl prováděn jedním pracovníkem, ale díky dvoufázovému tepování interiéru mokrou cestou muselo vozidlo vysychat do druhého dne, kdy bylo předáno spokojenému zákazníkovi. Cena celkem vyšla na 3500,- Kč z toho čištění interiéru vyšlo na 2000,- Kč a mytí z venku 1000,- Kč.

Máte li zájem o tuto službu, kontaktujte nás.

RYCHLÝ KONTAKT

Petr Matějka
Mikoláše Alše 639
Praha - Horoměřice
252 62


 

qr

+420 777 136 386
+420 602 386 136

E-mail: pmpneuservis@email.czNaše novinky
22. 2. 2019 Pojďte pracovat do rodinného kolektivu zavedeného pneuservisu v Horoměřicích. Více ›
22. 2. 2019 Jaro se nezadržitelně blíží a přichází také čas myslet na přezutí ze zimních pneumatik na letní. Více ›
22. 2. 2019 Náš pneuservis využívá k práci s vašimi pneumatikami stroje špičkové technologie značky John Bean. Více ›
22. 2. 2019 Vyčistili jsme značně znečištěné vozidlo z venku i uvnitř pomocí NANO technologie. Více ›
Zobrazit všechny novinky >