Čištění auta po dovolené

27. 8. 2019

Je čas dovolených a to je období, kdy si chcete odpočinout od každodenní dřiny a starostí. Spousta z nás na dovolenou jezdí autem a některá auta jsou po dovolené ve značně zaneřáděném stavu.

Jedná se o běžný jev, na dovolenou jezdíme odpočívat a při cestě do kýžené destinace a přesunech se ve vozidle stráví spousta času. Při cestě se konzumuje jídlo a nápoje a také na místě dovolené, pokud se vozidlo denně užívá, se do něj zanese spousta špíny. Obzvláště, pokud jsou s námi naše děti, pak je to opravdu znát.


Tentokráte vám předkládáme průběh NANO čištění běžného vozidla, Škoda Octavia Combi, které bylo se svými uživateli na dovolené v kempu přímo u moře na Korsice. Vozidlo bylo poblíž písečné, mořské pláže a parkovalo také často pod jehličnany, ze kterých kapala smola a padaly další nečistoty.


Jemný písečný prach společně se solí byl usídlen snad v každém kousku vozidla, prostě všude kam mohl zalézt, pod každou lištu a do každého záhybu. Palubka a sedadla, výplně dveří, kufr, prostě vše bylo od písečného prachu a mastné mořské soly. Majitel chtěl, aby se veškerý písečný prach a nečistoty z vně vozidla a interiéru odstranily a aby se z ploch karosérie odstranila smola z borovic. Vše vyřešilo naše NANO čištění!


Jednalo se tedy o čištění vnějšku vozidla a interiéru pomocí NANO technologie s ošetřením laku a plastů. Vozidlo u nás bylo přes noc kvůli tepování sedaček (sušení) a cena za kompletní vyčištění byla 2.000,-Kč.

Kompletní fotogalerie před a po umytí a vyčištění vozidla.

RYCHLÝ KONTAKT

Petr Matějka
Mikoláše Alše 639
Praha - Horoměřice
252 62


 

qr

+420 777 136 386
+420 602 386 136

E-mail: pmpneuservis@email.czNaše novinky
12. 8. 2019 Pojďte pracovat do rodinného kolektivu zavedeného pneuservisu v Horoměřicích. Více ›
22. 2. 2019 Náš pneuservis využívá k práci s vašimi pneumatikami stroje špičkové technologie značky John Bean. Více ›
26. 8. 2019 S blížícím se podzimem přichází také čas myslet na přezutí z letních pneumatik na zimní... Více ›
27. 8. 2019 Také jste přijeli z dovolené a vaše auto je v zaneřáděném stavu? Přijeďte k nám i váš motorový miláček si zaslouží prvotřídní péči. Více ›
Zobrazit všechny novinky >