Blíží se čas, kdy přezujeme pneumatiky

22. 2. 2019

Jaro se nezadržitelně blíží a přichází také čas myslet na přezutí ze zimních pneumatik na letní, což je dobré nezanedbat. Zimní pneumatiky při teple nemají požadované vlastnosti a jízda na nich není zcela bezpečná, navíc velmi rychle mizí výška dezénu.

V období mezi dubnem a koncem října je doporučeno mít přezuto na letní pneumatiky a jelikož se tento čas blíží, tak vám nabízíme služby našeho pneuservisu včetně uložení sezónních pneumatik v našem skladu.

Náš pneuservis přezouvá osobní i dodávková vozidla do hmotnosti 3,5 tuny a umíme přezouvat pneumatiky do rozměrů 22”, včetně RunFlatů a umíme samozřejmě programovat i TPMS senzorové ventily. Přezouváme i motocykly a to všechny možné druhy, umíme dodat pneu všeho druhu.

Vaši plechoví miláčkové dostali v zimně zabrat, sůl a vlhko udělá s nechráněným povrchem vozidla své, proto vám nabízíme jarní údržbu kompletního povrchu vozidla po zimním období. Tato služba se týká nejen laku, ale i kompletních kol a ostatních materiálů, kterými je vozidlo osazeno. Umíme perfektně vyčistit i interiér vozidla, který po zimě bývá také značně znečištěn. Nabízíme vám nano mytí, bezvodou technologií, které vaše vozidlo dlouhodobě ochrání před vnějšími povětrnostními vlivy.

 


 

  • Přezutí plášťů na plechovém ráfku 150,-Kč/kus bez ventilu.

  • Přezutí plášťů na ALU ráfku 200,-Kč/kus bez ventilu.

  • Prohození kol na plech. ráfcích včetně vyvážení 400,-Kč/vozidlo.

  • Prohození kol na ALU ráfcích včetně vyvážení 600,-Kč/vozidlo.
Uskladnění sezónních pneumatik v našem skladu 600,-Kč a nově příchozí zákazník obdrží jednorázovou slevu na uskladnění 50%.V případě nákupu nových pneumatik u nás, zdarma likvidujeme staré pneumatiky!

Součástí přezutí může být také drobný servis a doplnění provozních kapalin, což prosím v případě požadavku dejte vědět při objednávce, abychom si na vás vymezili dostatek času.

Připravujeme pro naše věrné zákazníky další nové slevy, které se budou týkat právě věrnostních karet, tak nás sledujte na našem webu a na Facebooku. 

I když to vypadá, že je ještě dost času, tak se objednávejte dostatečně včas dopředu, abychom mohli pokud možno vyhovět vašemu termínu na přezutí pneumatik. 

Objednávejte se na tel. číslech:
+420 777 136 386
+420 602 386 136


Těšíme na vaší návštěvu
Tým PM-Pneuservis

RYCHLÝ KONTAKT

Petr Matějka
Mikoláše Alše 639
Praha - Horoměřice
252 62


 

qr

+420 777 136 386
+420 602 386 136

E-mail: pmpneuservis@email.czNaše novinky
22. 2. 2019 Pojďte pracovat do rodinného kolektivu zavedeného pneuservisu v Horoměřicích. Více ›
22. 2. 2019 Jaro se nezadržitelně blíží a přichází také čas myslet na přezutí ze zimních pneumatik na letní. Více ›
22. 2. 2019 Náš pneuservis využívá k práci s vašimi pneumatikami stroje špičkové technologie značky John Bean. Více ›
22. 2. 2019 Vyčistili jsme značně znečištěné vozidlo z venku i uvnitř pomocí NANO technologie. Více ›
Zobrazit všechny novinky >